Genel Kurallar 

* www.buenor.com'dan satın almış olduğunuz ürünleri kargo firmasının size teslim ettiği tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

* İade veya değişimini yapacağınız ürünler kesinlikle kullanılmamış, orijinal ambalajı bozulmamış olarak buenor.com adresine gönderilmelidir. Kullanılmış ve / veya orijinal ambalajıyla gönderilmeyen ürünlerin değişimleri ve iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

* İÇ GİYİM ÜRÜNLERİNDE (külot, sütyen takımı, jartiyer, body, korse) yasa gereği hijyen nedeniyle kesinlikle iade ve / veya değişim kabul edilememektedir. Bu yüzden bu ürünlerde beden ve renk seçimlerinde daha dikkatli olunmasını öneririz.

* İade edilecek  ürün/ürünlerin faturası ve teslimat sırasında size gönderilen ÜRÜN İADE  ve DEĞİŞİM FORMU eksiksiz doldurulduktan sonra mutlaka iade kargo paketinin içine konulmalıdır. Fatura ve/veya ÜRÜN İADE / DEĞİŞİM FORMU olmayan iade / değişim işlemleri dikkate alınmayacaktır. Ayrıca, işlemlerin daha hızlı yürümesi için [email protected] veya [email protected] mail adresine bilgi vermeniz sağlıklı olacaktır. 

 

Ürün İade Süreci

* Ürün iadesi, size teslimatı yapan anlaşmalı kargo firması aracılığıyla yapılmalıdır. Buenor'un 47WW46 müşteri numarasıyla iade ürünü UPS Kargo'nun herhangi bir şubesine karşı ödemeli olarak teslim edebilirsiniz.

* Anlaşmamızın olmadığı kargo firmaları ile yapacağınız iadelerde kargonun kaybolması, paketin / ürünün hasar görmesi durumunda sorumluluk tamamen müşteriye ait olacaktır.

* UPS kargo ile verilen siparişlerinizde İade kargo ücreti alınmamaktadır.

* Sizlere gönderilen ürünler buenor ekibi tarafından sıkı kontrolleri yapıldıktan sonra kusursuz/hatasız gönderilmektedir. Buna rağmen www.buenor.com'dan satın almış olduğunuz ürünün kusurlu olması durumunda (seçmiş olduğunuz renkten, bedenden veya üründen farklı bir ürün gelmesi, dikiş hatası, ürün renginde solma, ton bozukluğu vb. olması), iade ettiğiniz ürün kontrolden geçtikten sonra eğer stoklarımızda mevcutsa bire bir değişimi yapılarak kargo ücreti yansıtılmadan adresinize gönderilir. Bu süreç doğal işleyişi bakımından 7-12 gün aralığında değişmektedir. Ürünün stoklarda mevcut olmaması durumunda paranız 7 gün içinde iade edilir.

* İade sürecini HESABIM sekmesindeki İADE sekmesinden takip edebilirsiniz.

* Yukarıdaki iade sürecine uygun iade işlemleriniz, buenor.com tarafından onaylandıktan sonra,  tarafınıza ait banka hesabına en geç 7 gün içinde iade edilecektir.

* Şahsınıza ait olmayan banka hesabına kesinlikle ücret iadesi yapılmayacaktır.

 

Ürün Değişim Süreci

* Ürün değişimi yapamıyoruz. Satın almış olduğunuz ürünü "İADE" sürecindeki şartlar dahilinde iade ederek, değiştirmek istediğiniz ürünü yeni bir siparişle satın alabilirsiniz..

* Sizlere gönderilen ürünler buenor ekibi tarafından sıkı kontrolleri yapıldıktan sonra kusursuz/hatasız gönderilmektedir. Buna rağmen www.buenor.com'dan satın almış olduğunuz ürünün kusurlu olması durumunda (seçmiş olduğunuz renkten, bedenden veya üründen farklı bir ürün gelmesi, dikiş hatası, renk bozuklukları vb.), gönderdiğiniz ürün kontrolden geçtikten sonra bire bir değişimi yapılarak tarafınıza  kargo ücreti yansıtılmadan gönderilir.

 * İade adresi: Hüseyin Kılıç-Buenor, Cumhuriyet Mah. Demokrasi Cad. Gülnar Sok. No:3 F1  Çekmeköy / İstanbul.

Çerez Kullanımı