* Kargo ücreti ne kadar?

Anlaşmalı olduğumuz UPS kargo ücreti 11,90 TL'dir. Sipariş sonunda bu tutar faturanıza yansıtılır. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

 

* Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişiniz sistemde "BEKLEME" moduna düşer ve onaylanır.  Her gün saat 13.00 öncesi siparişleriniz aynı gün, 13.00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün öğlenden önce kargoya verilir. Tatil günlerinde takip eden ilk iş günü kargoya verilir.

 

* Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

UPS kargo ile gönderilir.

 

* Siparişim hangi saatlerde teslim edilir?

Yukarıda belirtilen kargo şirketi genellikle 10.00-17.30 saatleri arasında belirtmiş olduğunuz adrese teslimi gerçekleştirir.

 

* Sipariş farklı bir adrese fatura başka bir adrese gönderilebilir mi?

Yasal olarak fatura sipariş ile birlikte sistemde kayıtlı adrese gönderilir. 

 

* Siparişimin teslimat adresini nasıl değiştirebilirim?

"Sipariş adresinizi "HESABIM" sayfasında bulunan "ADRESLERİM" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "YENİ ADRES EKLE" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak çıkacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Ancak bu değişiklik hesabım sayfasına yansımaz sadece ilgili siparişi etkiler.

 

* Kargo firması, teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur?

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakılır. Üç gün içerisinde paketinizi şubenizden almamanız durumunda siparişiniz www.buenor.com deposuna geri döner.

 

* Yurtdışına teslimatınız var mı?

www.buenor.com üzerinden verilen siparişlerin teslimatı, yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

 

Çerez Kullanımı