Kargo Takibi

* Buenor, UPS kargo firması ile çalışmaktadır.

* Saat 13.00'dan önce verilmiş siparişleriniz aynı gün, 13.00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün tercih etmiş olduğunuz kargo firmasına teslim edilir.Özetle,  siparişleriniz 24 SAATTEN KISA BİR SÜREDE KARGOYA VERİLMEKTEDİR.

* Siparişiniz benor.com tarafından kargoya verildiğinde, kargonuzla  ilgili bilgiler sistem tarafından otomatik olarak mail adresinize iletilecektir. Ayrıca, buenor.com her aşamada sizi mail yoluyla bilgilendirecektir.

* Size gelen bilgiler arasında"kargo takip numarası" olacaktır. Bu numarayı ilgili kargo firmasının web sayfasında "kargom nerede" sekmesine girerek takibinizi de yapabilirsiniz.

* Siparişiniz, kargoya teslim edildikten sonra taşıma uzaklığına bağlı olarak 1-4 gün içinde adresinize teslim edilir.

* Kargo firmalsı, ürünlerinizi sipariş esnasında vermiş olduğunuz adresinize teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda size en yakın şubeden teslim almanız için not bırakılır. 3 gün içinde teslim alınmayan kargolar buenor.com adresine geri gönderilir. Siparişinizin tekrar size gönderilmesini istemeniz durumunda tekrar kargo ücreti talep edilir. Aksi taktirde siparişiniz iptal edilerek, kargo ücreti kesintisinden sonra kalan paranız iade edilir.

* Kargonuz size teslim edilirken kargo elemanının yanında paketinizi düzgünce açıp kontrol ediniz. Herhangi bir problemle karşılaşmadıysanız ürünü teslim alınız.Ürünle ilgili bir problemle karşılaşmanız durumunda, problemi / problemleri bir tutanağa açıkça yazıp kargo elemanına da imzalatarak ürünü iade ediniz. Cep telefonunuzla tutanağın fotoğrafını çekip mail yoluyla [email protected] veya [email protected] adreslerine gönderiniz.

* Ücretlendirme "DESİ" birimi üzerinden yapılır. Genellikle tek ürün ve 2-3 ürün siparişlerinde paketler 3 desi'nin altında olmaktadır. Ürünün niteliğine bağlı olarak çoklu ürün siparişleri 4-6 desi olabilmektedir. 

* Buenor'un standart kargo ücretleri UPS kargo için 11,90 TL'dir.

* Özellikle bazı ev tekstili ürünleri hacimli olduğu için Buenor ek kargo ücreti ekleme hakkına sahiptir.

* 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR.

Çerez Kullanımı