* Nasıl üye olabilirim?

buenor.com'a üye olmak için, ana sayfamızda “ÜYE OL” seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Dilerseniz facebook ile üye ol butonunu kullanarak da üyelik kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. İşlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.

* Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Üye olmadan alışveriş yapmanız mümkün. Ancak, daha kolay alışveriş yapabilmeniz, kampanyalardan haberdar olmanız ve kargo, iade-değişim süreçlerini  kolayca takip edebilmeniz, sürpriz hediyeler kazanabilmeniz ve alışveriş yaptıkça para puan biriktirebilmeniz için üye olmanızı öneririz. Üyelik ücretsizdir.

 

* Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için ana sayfamızda “ÜYE GİRİŞİ” seçeneğini tıklayarak, sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Başarılı olarak sisteme girişiniz gerçekleştikten sonra, ana sayfadaki “HESABIM/BİLGİLERİMİ GÜNCELLE” yönlendirmesini takip ederek gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra KAYDET butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.

 

* Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Ana sayfamızda "ÜYE GİRİŞİ" seçeneğine tıkladıktan sonra, bu bölümünde bulunan "ŞİFREMİ UNUTTUM" adımından sitemize kayıt olurken kullandığınız e-mail adresinizi girin. Şifremi sıfırla butonuna bastıktın kısa bir süre sonra e-mail adresinize onay maili düşecektir. Şifreniz sıfırlandıktan sonra yeni şifre oluşturarak hesabınıza girebilir, alışverişinize başlayabilirsiniz.

 

* Üyeliğimi  nasıl iptal edebilirim?

www.buenor.com adresindeki üyeliğinizi iptal ettirmek için 0 850 495 0496 no'lu müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz veya [email protected] mail adreslerine taleplerinizi ileterek üyeliğinizin sonlanmasını sağlayabilirsiniz.

Çerez Kullanımı